ДеТсКи_сВяТ_: )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ДеТсКи_сВяТ_: )

Добре дошли в най-готиния форум!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кой е най-омразният ви предмет?

Go down 
+11
The World is Black
Cristalnoto Bonbonche
nikity9
~~egoistiC~sisteR~~
teddy_bear
bebe_sladur4e
darity
LuDa_KaKa
jonityyy
slanceto251
dei4ity
15 posters
АвторСъобщение
dei4ity
Admin
dei4ity


Брой мнения : 147
Registration date : 27.08.2007

Кой е най-омразният ви предмет? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой е най-омразният ви предмет?   Кой е най-омразният ви предмет? Icon_minitimeВто Сеп 04, 2007 12:39 am

Кой е най-омразният ви предмет? Имате ли такъв? Защо не ви харесва?

Аз първа казвам! Моят най-омразен,ама най-най-омразен предмет е историята.Защо не ми харесва??? Много просто. Не ме интересува всяка подробност от миналото.Разбирам да ни научат в какво сме вярвали,кои са били владетелите,столиците и как сме живели. Ама за какво ти е повече??? Защо ще се гордееш с подвизите на други хора??? Гордей се със своите! Другите ги почитай,но това,че и двамата сте българи,не те прави съпричастен към това геройство!!!Нали?Кой е най-омразният ви предмет? Wink


Последната промяна е направена от на Пет Сеп 07, 2007 12:10 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
slanceto251
потребител
потребител



Брой мнения : 6
Registration date : 05.09.2007

Кой е най-омразният ви предмет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-омразният ви предмет?   Кой е най-омразният ви предмет? Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2007 12:01 pm

на мен ми е биологията,защото не ми е интересно . affraid
Върнете се в началото Go down
jonityyy
Admin
jonityyy


Брой мнения : 140
Registration date : 25.08.2007

Кой е най-омразният ви предмет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-омразният ви предмет?   Кой е най-омразният ви предмет? Icon_minitimeПет Сеп 07, 2007 5:43 am

Аз пък ненавиждам историята! Наистина човек е добре да знае за миналото на държавата си но само от обща култура! Какво ме интересува какво е станало през всяка една година! А и като се замисите това не е само безинтересно но и ненужно! В коя професия трябва да знаеш история??? Е освен ако не искаш да станеш някой учител! LaughingИли адвокат(изпитите са по история и БГ) Ама аз не искам....... bounce


Последната промяна е направена от на Сря Ное 14, 2007 9:36 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://gotini4kyyy.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Кой е най-омразният ви предмет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-омразният ви предмет?   Кой е най-омразният ви предмет? Icon_minitimeНед Сеп 16, 2007 8:29 am

Аз пък таз година се кефя на историята!Учим или поне ще учим за старите цивилизации. Много се кефя щото има много за Египет и тя ми е любимата история!

Кирилизирано by jonityyy
Върнете се в началото Go down
LuDa_KaKa
потребител
потребител
LuDa_KaKa


Брой мнения : 8
Registration date : 24.09.2007

Кой е най-омразният ви предмет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-омразният ви предмет?   Кой е най-омразният ви предмет? Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 12:47 am

Физиката Mad
Направо я ненавиждам!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
darity
потребител
потребител
darity


Брой мнения : 30
Registration date : 30.08.2007

Кой е най-омразният ви предмет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-омразният ви предмет?   Кой е най-омразният ви предмет? Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 1:37 am

Най-омразнитe ми предмети в училище са Човекът и обществото и Човекът и природата.
Върнете се в началото Go down
bebe_sladur4e
активен потребител
активен потребител
bebe_sladur4e


Брой мнения : 140
Registration date : 04.10.2007

Кой е най-омразният ви предмет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-омразният ви предмет?   Кой е най-омразният ви предмет? Icon_minitimeЧет Окт 04, 2007 3:56 am

Най много Час на КласнияMad


Последната промяна е направена от на Сря Дек 12, 2007 2:37 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.prize.bg/fooke39
Гост
Гост




Кой е най-омразният ви предмет? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой е най-омразният ви предмет?   Кой е най-омразният ви предмет? Icon_minitimeПет Окт 05, 2007 7:36 am

Защо най-добре не зададете въпрос кой предмет обичате защото според мен няма смисъл да си изброявам предметите!
Върнете се в началото Go down
teddy_bear
потребител
потребител
teddy_bear


Брой мнения : 2
Registration date : 07.10.2007

Кой е най-омразният ви предмет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-омразният ви предмет?   Кой е най-омразният ви предмет? Icon_minitimeНед Окт 07, 2007 7:32 am

cat alien pirat pig monkey lol! afro Question Mad Razz cyclops cheers Basketball Sleep confused farao king elephant study flower Like a Star @ heaven Suspect Laughing Arrow

Забележка: Не пускай безмислени мнения!!! Запознай се с правилата на форума!
By jonityyy!
Върнете се в началото Go down
~~egoistiC~sisteR~~
потребител
потребител
~~egoistiC~sisteR~~


Брой мнения : 12
Age : 114
Location : ۩Преди живеех в лудницата.۩۩Но сега живея срещу нас.۩
Registration date : 24.10.2007

Кой е най-омразният ви предмет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-омразният ви предмет?   Кой е най-омразният ви предмет? Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 2:44 am

Математика..постоянно зубкам по нея и най-накрая-нищо.
Върнете се в началото Go down
nikity9
безспирен
безспирен
nikity9


Брой мнения : 72
Registration date : 29.09.2007

Кой е най-омразният ви предмет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-омразният ви предмет?   Кой е най-омразният ви предмет? Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 11:39 am

Не ми се занимава с тъпото човек и общество и с тъпото човек и природа No No affraid
Върнете се в началото Go down
Cristalnoto Bonbonche
достоен за възхищение
достоен за възхищение
Cristalnoto Bonbonche


Брой мнения : 172
Registration date : 18.10.2007

Кой е най-омразният ви предмет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-омразният ви предмет?   Кой е най-омразният ви предмет? Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 8:23 am

dei4ity написа:
Кой е най-омразният ви предмет? Имате ли такъв? Защо не ви харесва?

Аз първа казвам! Моят най-омразен,ама най-най-омразен предмет е историята.Защо не ми харесва??? Много просто. Не ме интересува всяка подробност от миналото.Разбирам да ни научат в какво сме вярвали,кои са били владетелите,столиците и как сме живели. Ама за какво ти е повече??? Защо ще се гордееш с подвизите на други хора??? Гордей се със своите! Другите ги почитай,но това,че и двамата сте българи,не те прави съпричастен към това геройство!!!Нали?Кой е най-омразният ви предмет? Wink

Ей с това съм най-съгласна - МРАЗЯ ИСТОРИЯТААААА! за мое нещастие класната ни е по история pale
Върнете се в началото Go down
The World is Black
активен потребител
активен потребител
The World is Black


Брой мнения : 124
Age : 115
Location : Nevermind, my friend...
Registration date : 09.11.2007

Кой е най-омразният ви предмет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-омразният ви предмет?   Кой е най-омразният ви предмет? Icon_minitimeСъб Ное 10, 2007 10:18 am

~~egoistiC~sisteR~~ написа:
Математика..постоянно зубкам по нея и най-накрая-нищо.

И аз така.
Върнете се в началото Go down
ver4eto
Moderator
ver4eto


Брой мнения : 182
Registration date : 08.11.2007

Кой е най-омразният ви предмет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-омразният ви предмет?   Кой е най-омразният ви предмет? Icon_minitimeСря Ное 21, 2007 1:24 pm

Аз освен историята мразя и ГЕОГРАФИЯТА! Sleep scratch Mad Mad Mad
Върнете се в началото Go down
The World is Black
активен потребител
активен потребител
The World is Black


Брой мнения : 124
Age : 115
Location : Nevermind, my friend...
Registration date : 09.11.2007

Кой е най-омразният ви предмет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-омразният ви предмет?   Кой е най-омразният ви предмет? Icon_minitimeПон Ное 26, 2007 7:41 am

Аз имам и още един,НЕМСКИЯ!!!Госпожата по немски е луда,откачалка за лудница.А щом мразя госпожата,мразя и предмета,в комплект.
Върнете се в началото Go down
mitaka97
потребител
потребител
mitaka97


Брой мнения : 12
Location : Бургас
Registration date : 28.11.2007

Кой е най-омразният ви предмет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-омразният ви предмет?   Кой е най-омразният ви предмет? Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 8:38 am

Аз пък мразя историята защото госпожата е лоша Basketball
Върнете се в началото Go down
ver4eto
Moderator
ver4eto


Брой мнения : 182
Registration date : 08.11.2007

Кой е най-омразният ви предмет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-омразният ви предмет?   Кой е най-омразният ви предмет? Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 9:00 am

mitaka97 написа:
Аз пък мразя историята защото госпожата е лоша Basketball
Ааа, забравих я! Тази не е добре, но и по география не отстъпва. Например днес - ми писа 4, а после се оказа, че имам 6. Поправяла ми, моля ти се, вярни работи.....
Върнете се в началото Go down
elit0o
потребител
потребител



Брой мнения : 6
Registration date : 06.02.2008

Кой е най-омразният ви предмет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-омразният ви предмет?   Кой е най-омразният ви предмет? Icon_minitimeЧет Фев 07, 2008 10:56 am

Математика, физика, история, биология, изобразително изкуство и английски език. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://zaltinorschool.bestgoo.com/
^Sladura^
потребител
потребител
^Sladura^


Брой мнения : 8
Registration date : 02.10.2008

Кой е най-омразният ви предмет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-омразният ви предмет?   Кой е най-омразният ви предмет? Icon_minitimeСря Ное 19, 2008 3:34 am

аууу!да не ви казвам!Руския е най-ужасяващия предмет В Галактиката!!!!!Направо е непоносим.Толкова е труден и гаден,че направо няма накъде.Само зубря,а най-накрая нищо!!!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой е най-омразният ви предмет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-омразният ви предмет?   Кой е най-омразният ви предмет? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой е най-омразният ви предмет?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ДеТсКи_сВяТ_: ) :: ..:::Даскалото:::..-
Идете на: