ДеТсКи_сВяТ_: )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ДеТсКи_сВяТ_: )

Добре дошли в най-готиния форум!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Питайте, ние ще ви отговорим!

Go down 
+12
ver4eto
bebe_sladur4e
Cristalnoto Bonbonche
darity
mania4eto
Ice FloWer
LuDa_KaKa
Zdrav4o
Зорито
dei4ity
Sladki64e_1
jonityyy
16 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
jonityyy
Admin
jonityyy


Брой мнения : 140
Registration date : 25.08.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 12:46 pm

Имате въпроси??? Тук е мястото!
Върнете се в началото Go down
https://gotini4kyyy.bulgarianforum.net
Sladki64e_1
потребител
потребител
Sladki64e_1


Брой мнения : 3
Registration date : 29.08.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeСря Авг 29, 2007 7:10 am

Ам, в профила къде може да си сложа аватар? confused
Върнете се в началото Go down
http://www.forum4eto.forumi.bg
jonityyy
Admin
jonityyy


Брой мнения : 140
Registration date : 25.08.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeСря Авг 29, 2007 12:24 pm

Такааа.... Като влезеш във профил има една лента където пише: информация, преференции, подпис и аватар! Натискаш на аватар! От там нататък ще се оправиш! Надявам се да съм помогнала! Smile


Последната промяна е направена от на Сря Сеп 05, 2007 2:53 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://gotini4kyyy.bulgarianforum.net
dei4ity
Admin
dei4ity


Брой мнения : 147
Registration date : 27.08.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeВто Сеп 04, 2007 12:45 am

Е,няма ли други въпроси?
Върнете се в началото Go down
Зорито
потребител
потребител
Зорито


Брой мнения : 5
Registration date : 13.09.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeЧет Сеп 13, 2007 11:57 pm

Не е хубаво да си много любопитен. confused Question Кога? Къде? Защо? Как? Колко? Кого?
Върнете се в началото Go down
crazy_mi
Гост




Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeСъб Сеп 22, 2007 12:35 pm

Аз имам един въпрос. Всъщност този форум за какво е? За какви теми имам предвит?
Върнете се в началото Go down
jonityyy
Admin
jonityyy


Брой мнения : 140
Registration date : 25.08.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeСъб Сеп 22, 2007 1:42 pm

Всъщност нямаме определена тема! Форумът е за най различни неща-както сами виждате! А вие казвайте какви раздели да допълваме!
Върнете се в началото Go down
https://gotini4kyyy.bulgarianforum.net
Zdrav4o
потребител
потребител
Zdrav4o


Брой мнения : 16
Registration date : 15.09.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeНед Сеп 23, 2007 12:48 pm

Защо часа нещо не е точен?
Върнете се в началото Go down
dei4ity
Admin
dei4ity


Брой мнения : 147
Registration date : 27.08.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 11:25 am

Това за часовника не зависи от нас.Ще ви кажа как да го оправите. Отивате на Профил.И горе има едно поле:
Информация | Преференции | Подпис | Аватар | Watched topics
Отивате на преференции и отдолу някъде трябва да пише:Часова зона
Там трябва да напишете: GMT +3 Hours, за да е верен часа. Very Happy
Върнете се в началото Go down
LuDa_KaKa
потребител
потребител
LuDa_KaKa


Брой мнения : 8
Registration date : 24.09.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 6:14 am

Искам да попитам може ли да направя теми в раздел "игри"?
Върнете се в началото Go down
dei4ity
Admin
dei4ity


Брой мнения : 147
Registration date : 27.08.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 10:03 am

Разбира се,че може.Правете теми,където си поикате!Питайте, ние ще ви отговорим! Smile
Върнете се в началото Go down
crazy_mi
Гост




Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 12:24 pm

Извинете хора за дръзките ми думи,но : Само мрънкате,че никой не го посещавал форума,а вие самите не влизате в него.Пишете и някои интересни теми.Вие изобщо не влизате!!!
Върнете се в началото Go down
Ice FloWer
потребител
потребител



Брой мнения : 7
Registration date : 26.09.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 12:53 pm

Защо не измислите някаква насока на форума? То така е безсмислен форум за нищо.
Върнете се в началото Go down
jonityyy
Admin
jonityyy


Брой мнения : 140
Registration date : 25.08.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeЧет Сеп 27, 2007 2:08 am

Нямам нищо против! Но нека това направим заедно! Предложете!
Върнете се в началото Go down
https://gotini4kyyy.bulgarianforum.net
dei4ity
Admin
dei4ity


Брой мнения : 147
Registration date : 27.08.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeЧет Сеп 27, 2007 5:05 am

Ами може да има раздели за различни неща.Така ще задоволим много повече вкусове. А в разделите пишете колкото подробно искате по тази тема.
Върнете се в началото Go down
dei4ity
Admin
dei4ity


Брой мнения : 147
Registration date : 27.08.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeПет Сеп 28, 2007 10:31 am

crazy_mishlence :PPP написа:
Извинете хора за дръзките ми думи,но : Само мрънкате,че никой не го посещавал форума,а вие самите не влизате в него.Пишете и някои интересни теми.Вие изобщо не влизате!!!
С това вече не мога да се съглася.Не искам да спорим,но това,че не пишем всеки ден по 1 300 мнения не значи,че не влизаме и не се стараем.Всеки ден сме тук! А за интересните нещица-ами целта е да кажете кое за вас е интересно и ние веднага ще го добавим.На никого не сме отказали.
Върнете се в началото Go down
mania4eto
безспирен
безспирен
mania4eto


Брой мнения : 85
Registration date : 28.09.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeПон Окт 01, 2007 11:47 am

от каде да си сложа снимка Question
Върнете се в началото Go down
darity
потребител
потребител
darity


Брой мнения : 30
Registration date : 30.08.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeПон Окт 01, 2007 1:05 pm

Ами то вече е обяснено във същата тема,само че малко по-напред. Мислете,преди да пишете!
Върнете се в началото Go down
crazy_mi
Гост




Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 4:12 am

Извинявайте,че сте останали с впечатлението,че споря. Просто изразявам мнение.Всеки има право нали?!? Все пак живеем в свободна държава.Razz Няма да се повтори. flower
Върнете се в началото Go down
Cristalnoto Bonbonche
достоен за възхищение
достоен за възхищение
Cristalnoto Bonbonche


Брой мнения : 172
Registration date : 18.10.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 9:54 am

Искам да попитам в форума ..::Новини::.. можем ли да пишем новини ат света? Като в списанията? А имам и едно предложение - да си направим виртуално списание! Определяме главен редактор, помощник редактор и новинари и дизайнер програмист и той прави дизайна на страниците а новинарите му дават новините и той прави списанието с ексел или с обикновения Word и качва страниците в интернет и ги пуска тук и си имаме списание! sunny
Върнете се в началото Go down
Cristalnoto Bonbonche
достоен за възхищение
достоен за възхищение
Cristalnoto Bonbonche


Брой мнения : 172
Registration date : 18.10.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 9:56 am

Едит: Предлагам дизайнерът да съм аз, защото имам най-много възможности да го правя списанието имам най-новите програми за програмиране - Photoshop CS2, Word Exel 2003, Word 2003 и други а и ги разбирам перфектно!
Върнете се в началото Go down
bebe_sladur4e
активен потребител
активен потребител
bebe_sladur4e


Брой мнения : 140
Registration date : 04.10.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 8:01 am

Как мога да истрия някое мое мнение?
Върнете се в началото Go down
http://www.prize.bg/fooke39
dei4ity
Admin
dei4ity


Брой мнения : 147
Registration date : 27.08.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 8:13 am

За раздела "Новини" можете да пишете всяко нещо,което за вас е интересно,но не рарушава правилата. Идеята за списание е добра и аз съм съгласна,но трябва първо да го обсъдим. Ще направя анкета. А вие можете да изтриете само мнение,което е ваше,но само ако е последно(никой да не е писал след вас в темата).Можете да помолите администраторите и модераторите да изтрият ваше мнение,ако не е последно в тази тема.
Върнете се в началото Go down
ver4eto
Moderator
ver4eto


Брой мнения : 182
Registration date : 08.11.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 5:39 am

Имам един проблем. Не мога да цитирам. Получава се така:
dei4ity написа:
За раздела "Новини" можете да пишете всяко нещо,което за вас е интересно,но не рарушава правилата. Идеята за списание е добра и аз съм съгласна,но трябва първо да го обсъдим. Ще направя анкета. А вие можете да изтриете само мнение,което е ваше,но само ако е последно(никой да не е писал след вас в темата).Можете да помолите администраторите и модераторите да изтрият ваше мнение,ако не е последно в тази тема.
Какъв е проблема?
Върнете се в началото Go down
Cristalnoto Bonbonche
достоен за възхищение
достоен за възхищение
Cristalnoto Bonbonche


Брой мнения : 172
Registration date : 18.10.2007

Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 6:46 am

На това му се вика цитат! Това което си направила е цитат, а ако искаш да пише не например "dei4ity написа" не слагай име на цитата и ще се получи така:
Цитат :
За раздела "Новини" можете да пишете
всяко нещо,което за вас е интересно,но не рарушава правилата. Идеята за
списание е добра и аз съм съгласна,но трябва първо да го обсъдим. Ще
направя анкета. А вие можете да изтриете само мнение,което е ваше,но
само ако е последно(никой да не е писал след вас в темата).Можете да
помолите администраторите и модераторите да изтрият ваше мнение,ако не
е последно в тази тема.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Питайте, ние ще ви отговорим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питайте, ние ще ви отговорим!   Питайте, ние ще ви отговорим! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Питайте, ние ще ви отговорим!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ДеТсКи_сВяТ_: ) :: ..:::Въпроси:::..-
Идете на: