ДеТсКи_сВяТ_: )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ДеТсКи_сВяТ_: )

Добре дошли в най-готиния форум!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Модове..........

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
jonityyy
Admin
jonityyy


Брой мнения : 140
Registration date : 25.08.2007

Модове.......... Empty
ПисанеЗаглавие: Модове..........   Модове.......... Icon_minitimeПон Окт 22, 2007 12:42 pm

Така...... Търсим мод! Човекът трябва да е отговорен и редовен потребител! Е желаещи???
Върнете се в началото Go down
https://gotini4kyyy.bulgarianforum.net
Cristalnoto Bonbonche
достоен за възхищение
достоен за възхищение
Cristalnoto Bonbonche


Брой мнения : 172
Registration date : 18.10.2007

Модове.......... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модове..........   Модове.......... Icon_minitimeВто Окт 23, 2007 9:03 am

Мене приемате ли ме? Аз мисля че ще се справя, в много форуми съм модератор и са доволни от мен, надявам се че ще ме приемете. I love you
Върнете се в началото Go down
jonityyy
Admin
jonityyy


Брой мнения : 140
Registration date : 25.08.2007

Модове.......... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модове..........   Модове.......... Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 12:34 am

Cristalnoto Bonbonche, виж знам че може и да си добър мод, но си регистрирана тук от 18ти тоест няма и 10 дни! И незнам, не съм сигурна в теб все още! Затова искам да разбера има ли и други желаещи! За да определим кой ще е по-достоен!

П.П: Обмисляме вариант да те сложим за няколко дни, да видим как се справяш и да преценим! Това се отнася и за другите!
Върнете се в началото Go down
https://gotini4kyyy.bulgarianforum.net
Cristalnoto Bonbonche
достоен за възхищение
достоен за възхищение
Cristalnoto Bonbonche


Брой мнения : 172
Registration date : 18.10.2007

Модове.......... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модове..........   Модове.......... Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 8:05 am

Добре няма проблем! Както вие решите, аз просто реших така защото познавам двете админки ама както и да е, каквото вие решите.

П.п: Не ми викайте Кристалното Бонбонче а Зори, така повече ми харесва.
Върнете се в началото Go down
crazy_mi
Гост




Модове.......... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модове..........   Модове.......... Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 1:03 pm

Така аз искам да кандидатствам за тази длъжност. Very Happy Регната сам на 22 септември и мисля,че е достатачно далго времето,за да стана или?
Върнете се в началото Go down
jonityyy
Admin
jonityyy


Брой мнения : 140
Registration date : 25.08.2007

Модове.......... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модове..........   Модове.......... Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 1:08 pm

Така........ Познавам лично crazy_mishlence, така че знам че става за мод. Smile Зори да не се сърди ама все пак ти си регната по късно, не те познавам толкова добре. А освен тва скоро сигурно ще трябват още модове!
Върнете се в началото Go down
https://gotini4kyyy.bulgarianforum.net
Cristalnoto Bonbonche
достоен за възхищение
достоен за възхищение
Cristalnoto Bonbonche


Брой мнения : 172
Registration date : 18.10.2007

Модове.......... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модове..........   Модове.......... Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 1:42 pm

Е, вярно е , че съм регната от по-малко от 10 дни, но мисля че съм редовен потребител, и че пиша смислени мнения. Иначе Йони има нещо, заради което направо ми идва да се смея. В крайна сметка ние с теб се познаваме от 5 години, почти, като само от 2 месеца си говорим и се считаме за приятелки! Laughing Laughing Laughing Така че наистина можеш да мислиш че още не ме познаваш, нищо сякаш са тези 4 години, когато бяхме в съседни класове. Така че ти сама си решаваш какво да мислиш за мен! I love you
Върнете се в началото Go down
jonityyy
Admin
jonityyy


Брой мнения : 140
Registration date : 25.08.2007

Модове.......... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модове..........   Модове.......... Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 10:12 am

Съжалявам че започваме такъв раговор и то не със лс но с доника се познавам от толкова много време... Освен тва тя е 9ти клас! А за тва че сме били 4ри години.... Аз почти не съм контактувала с деца от другите класове, така че наистина тези 4ри години не означават нищо при такива условия! Сълалявам ако си се обидила!
Върнете се в началото Go down
https://gotini4kyyy.bulgarianforum.net
Cristalnoto Bonbonche
достоен за възхищение
достоен за възхищение
Cristalnoto Bonbonche


Брой мнения : 172
Registration date : 18.10.2007

Модове.......... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модове..........   Модове.......... Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 10:22 am

О, не, изобщо даже! То си е вярно ние изобщо не сме контактували като се срещнем по коридора се правим на луди че не сме се забелязали...така че както искаш!
Върнете се в началото Go down
jonityyy
Admin
jonityyy


Брой мнения : 140
Registration date : 25.08.2007

Модове.......... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модове..........   Модове.......... Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 10:23 am

Ще продължа темата по ЛС
Върнете се в началото Go down
https://gotini4kyyy.bulgarianforum.net
ver4eto
Moderator
ver4eto


Брой мнения : 182
Registration date : 08.11.2007

Модове.......... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модове..........   Модове.......... Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 3:27 am

И аз искам. Сигурно, ще кажеш, че съм регистрирана от доста малко време, но ако може сега.... Ако не, като "порастна" с мненията Very Happy
Върнете се в началото Go down
Cristalnoto Bonbonche
достоен за възхищение
достоен за възхищение
Cristalnoto Bonbonche


Брой мнения : 172
Registration date : 18.10.2007

Модове.......... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модове..........   Модове.......... Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 7:35 am

Аз сега се сетих, че вече съм регистрирана от доста време. Само казвам това, а вие ме правете мод ако искате.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Модове.......... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модове..........   Модове.......... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Модове..........
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ДеТсКи_сВяТ_: ) :: ..:::Админи и модчета:::..-
Идете на: